Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Wstrzymanie przyjmowania wniosków w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia.

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze informuje, że z dniem 28 marca 2019 r. wstrzymuje przyjmowanie wniosków w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. Powyższe podyktowane jest wyczerpaniem limitu środków Funduszu Pracy na realizację tej formy wsparcia.
W przypadku pozyskania dodatkowych środków informacja o wznowieniu naboru zostanie udostępniona na stronie internetowej Urzędu.

Zaproszenie do złożenia oferty szkoleniowej

logo_rpo

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające uaktualniony na 2019 r. wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS) prowadzony przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej, do złożenia oferty szkoleniowej, na niżej podany temat:


Operator koparko-ładowarki, wszystkie typy, kl. III- dla 2 osób bezrobotnych.

Zaproszenie do złożenia oferty szkoleniowej

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze zaprasza instytucje szkoleniowe  posiadające uaktualniony na 2019 r.  wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS) prowadzony przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej, do złożenia oferty szkoleniowej, na niżej podany temat:

 

Szkolenie z tortów antygrawitacyjnych i tekstur - dla 1 osoby bezrobotnej.

Spotkanie i prezentacja oferty firmy AMAZON

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych pracą w firmie AMAZON. Spotkanie odbędzie sie w dniu 23.04.2019 r. o godz. 10.00, w pok. nr 8, w siedzbie PUP w Jaworze, ul. Strzegomska 7.