Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Nabór wniosków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

 

 

 

POWIATOWY URZĄD PRACY W JAWORZE OGŁASZA NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO NA KSZTAŁCENIE USTAWICZNE PRACOWNIKÓW I PRACODAWCY

 

TERMIN NABORU OD 12.02.2018 DO 23.02.2018


Zaproszenie RPO 2018 Kierowca wózków jezdniowych

logo_rpo

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające uaktualniony na 2018 rok wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS) prowadzony przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej, do złożenia oferty szkoleniowej, na niżej podany temat:


Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym i bezpieczną wymianą butli (z egzaminem zewnętrznym UDT) - dla 1 osoby bezrobotnej.

Zaproszenie RPO 2017

rpo

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające uaktualniony na 2017 rok wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS) prowadzony przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej, do złożenia oferty szkoleniowej, na niżej podany temat:

 

Kurs prawa jazdy kat. CE (z egzaminem zewnętrznym) – dla1 osoby bezrobotnej.

Giełda pracy 28.11.2017

nabór pracowników magazynowychPowiatowy Urząd Pracy informuje, że w dniu 28.11.2017 r. prowadzony będzie nabór pracowników magazynowych dla agencji pracy Adecco Poland Sp. z o.o.

 

Nabór kandydatów do pracy prowadzony jest w pokojach nr 2, 3, 6 przy ul. Strzegomskiej 7 w Jaworze.

 

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (transport zapewnia pracodawca)