Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Zaproszenie do złożenia oferty RPO na uprawnienia do 1 kV

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające uaktualniony na 2017 r. wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS) prowadzony przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej, do złożenia oferty szkoleniowej, na niżej podany temat:

 

Kurs przygotowujący do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie dozoru i eksploatacji instalacji, sieci i urządzeń o napięciu do 1 KV  – dla 1 osoby bezrobotnej. 

19.09.17: Targi Pracy w Środzie Śląskiej

Starosta Powiatu Średzkiego wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Środzie Śląskiej zapraszają  do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 19 września w średzkim starostwie.

Wolne środki na szkolenia w ramach RPO

 

Posiadamy jeszcze środki na wsparcie osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia z orzeczoną niepełnosprawnością w ramach szkoleń zawodowych.

Zaproszenie do złożenia oferty Operator koparko-ładowarki, wszystkie typy, klasa trzecia

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające uaktualniony na 2017 rok wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS) prowadzony przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej, do złożenia oferty szkoleniowej, na niżej podany temat:

 

Operator koparko-ładowarki, wszystkie typy, klasa trzecia – dla 1 osoby bezrobotnej.