Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

(17.05.2017) Środa z funduszami – dla młodych

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na spotkanie „Środa z funduszami – dla młodych” -  17 maja 2017 r. w Legnicy.

 

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości skorzystania ze wsparcia w zakresie: szkoleń, kursów, doradztwa zawodowego, pośrednictwa zawodowego, staży, dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób do 29 roku życia. Przedstawione zostaną przykłady projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Wskazane będą konkretne możliwości i zasady skorzystania ze wsparcia. Zaprezentowane zostaną również usługi świadczone przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności:
-osoby do 29 roku życia,
- instytucje rynku pracy,
- przedstawicieli szkół i instytucji szkoleniowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Spotkanie odbędzie się w środę 17 maja 2017 r. w godz. 10.00-13.00 w Legnicy w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich,  ul. Rycerska 24 – budynek Letia Business Center (wejście również od ul. Murarskiej 3) – sala „FEBE”, I piętro.

Prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu drogą mailową na adres pife.legnica@dolnyslask.pl  lub telefoniczną pod numerem telefonu 76 723 54 81 lub 80.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Aktualność dodana przez: Michał Wroński (2017-05-10 14:25:03)
Data wydarzenia : 2017-05-17
Data publikacji : 2017-05-10

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-jawor.pl/wydarzenie/333/(17-05-2017)-sroda-z-funduszami-%E2%80%93-dla-mlodych