Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

WSPARCIE DLA MŁODYCH W RAMACH PO WER

 

WOLNE ŚRODKI NA WSPARCIE OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA


 

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze informuje, iż posiada jeszcze wolne środki finansowe na wsparcie osób bezrobotnych z II profilem pomocy, które nie ukończyły 30 roku życia, spełniające kryteria dostępu do Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój /PO WER/.

 

Zachęcamy osoby bezrobotne do skorzystania z:

  1. Dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej /kwota 23 500 zł/;
  2. Bonu szkoleniowego, w ramach którego można sfinansować wybrane szkolenie kończące się zdobyciem kwalifikacji zawodowych;
  3. Bonu na zasiedlenie w przypadku zamiaru zmiany miejsca zamieszkania w związku z podjęciem zatrudnienia powyżej 80 km /kwota bonu 8 000 zł/;
  4. Staży zawodowych.

 

Zachęcamy także Pracodawców do organizacji staży w swoich firmach w ramach Programu.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem sprawdź czy kwalifikujesz się do projektu u swojego Doradcy klienta w pok.2,3,6 w siedzibie PUP w Jaworze, przy ul. Strzegomskiej 7.

W przypadku mieszkańców miasta i gminy Bolków w Lokalnym Punkcie Informacyjno – Konsultacyjnym przy ul. Kolejowej 10;  w poniedziałki i środy w godzinach przyjęć klientów.

 


 

Aktualność dodana przez: Katarzyna Piwczyńska Pisula (2017-06-13 13:55:41) , zredagowana przez: Michał Wroński (2017-06-13 14:42:10)
Data wydarzenia : 2017-06-13
Data publikacji : 2017-06-13

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-jawor.pl/wydarzenie/341/wsparcie-dla-mlodych-w-ramach-po-wer