Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Badanie potrzeb szkoleniowych pracodawców

Badanie potrzeb pracodawców dot. zapotrzebowania na środki rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na rok 2018

Z uwagi na potrzebę oszacowania zapotrzebowania pracodawców na środki rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców  Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze zwraca się z prośbą do pracodawców* posiadających siedzibę albo miejsce prowadzenia działalności gospodarczej na terenie powiatu jaworskiego o zgłaszanie zapotrzebowania na środki.

Szacowania środków rezerwy KFS na rok 2018 należy dokonywać według priorytetów Rady Rynku Pracy:

  •      wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych,
  •     wsparcie kształcenia ustawicznego osób po 45 roku życia;


W celu zgłoszenia do PUP w Jaworze  informacji o zapotrzebowaniu na środki finansowe w ramach KFS na rok 2018 należy wypełnić dołączoną ANKIETĘ oraz przesłać ją wypełnionąw nieprzekraczalnym terminie 31.07.2018r. na adres e-mail wrja@praca.gov.pl , lub złożyć osobiście w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaworze  pokój 15 (sekretariat) w budynku PUP ul. Strzegomska 7, 59-400 Jawor.  

*pracodawca -  zgodnie z art. 3 kp za pracodawcę uważa się jednostkę organizacyjną, choćby nie posiadała osobowości prawnej, a także osobę fizyczną, jeżeli zatrudniają one pracowników (co najmniej jednego). 

 

Ankieta - pobierz

Aktualność dodana przez: Paweł Żebrowski (2018-06-18 09:16:26) , zredagowana przez: Paweł Żebrowski (2018-07-24 14:27:00)
Data wydarzenia : 2018-06-18
Data publikacji : 2018-06-18

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-jawor.pl/wydarzenie/384/badanie-potrzeb-szkoleniowych-pracodawcow