Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Granty na usługi doradcze dla MSP z obszaru legnicko – głogowskiego

Cel i przedmiot projektu:

 Głównym celem projektu „GRANTY NA USŁUGI DORADCZE DLA MSP Z OBSZARU LEGNICKO-GŁOGOWSKIEGO” jest wsparcie 61 MSP z Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji (LGOI), w tym MSP znajdujących się we wczesnej fazie rozwoju (do 24 miesięcy) i MSP działających w obszarze inteligentnych specjalizacji regionu, w zakresie usług doradczych świadczonych przez Instytucje Otoczenia Biznesu. Dostarczenie wsparcia merytorycznego oraz środków finansowych na skorzystanie z usług doradczych ma na celu wzmocnienie MŚP i ułatwienie ich rozwoju.

 

Katalog Grantobiorców:

O powierzenie grantu w ramach naboru mogą ubiegać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które spełniają kryteria określone w Załączniku I do rozporządzenia Komisji WE nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.  uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art.107 i 108 Traktatu (Dz. Urz. UE L 187 z 26.06.2014 r. ) i które posiadają siedzibę lub co najmniej zakład lub oddział w granicach   Legnicko Głogowskiego Obszaru Interwencji. 

 

W skład Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji wchodzą gminy: miejskie – Chojnów, Głogów, Jawor, Lubin, Legnica; wiejskie – Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jerzmanowa, Kotla, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Lubin, Marciszów, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pęcław, Radwanice, Rudna, Ruja, Wądroże Wielkie, Złotoryja, Żukowice, oraz miejsko-wiejskie – Bolków, Chocianów, Polkowice, Prochowice, Przemków, Ścinawa.

 

Jeden Grantobiorca może złożyć tylko jeden wniosek o powierzenie grantu.

 

 

Szcegółowe informacje o IV naborze oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie:

 

https://arleg.eu/iv-nabor-wnioskow-do-projektu-granty-na-uslugi-doradcze-dla-msp-z-obszaru-legnicko-glogowskiego/

 

 

Aktualność dodana przez: Wojciech Białczyk (2019-02-12 09:31:10) , zredagowana przez: Wojciech Białczyk (2019-02-12 09:37:01)
Data wydarzenia : 2019-02-18
Data publikacji : 2019-02-12

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-jawor.pl/wydarzenie/436/granty-na-uslugi-doradcze-dla-msp-z-obszaru-legnicko-%E2%80%93-glogowskiego