Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Nabór wniosków na szkolenia z PFRON

Nabór wniosków na szkolenia z PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze informuje, iż rozpoczął z dniem 05.04.2019 r. nabór wniosków w ramach PFRON w związku z dysponowaniem środkami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych.  

Środki przeznaczone są na: 

  • finansowanie kosztów szkoleń dla osób niepełnosprawnych, poszukujących pracy niepozostających w zatrudnieniu, zarejestrowanych  w PUP w Jaworze

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania przedmiotowych wniosków w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworze ul. Strzegomska 7, Sekretariat pok.15 /I piętro/. 

W przypadku większej liczby wniosków z uwagi na ograniczone możliwości finansowania ww. działań decydować będzie kolejność wpływu wniosków do Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworze.

Wzór wniosku PFRON dla osoby poszukującej pracy niepełnosprawnej, nie pozostającej w zatrudnieniu w sprawie szkolenia indywidualnego dostępny jest poniżej.

Aktualność dodana przez: Administrator (2019-04-05 13:20:09) , zredagowana przez: Administrator (2019-04-05 13:21:29)
Data wydarzenia : 2019-04-05
Data publikacji : 2019-04-05

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-jawor.pl/wydarzenie/455/nabor-wnioskow-na-szkolenia-z-pfron