Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej » Jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej na zasadach spółdzielni socjalnych
Statystyki graficzne

Jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej na zasadach spółdzielni socjalnych

Spółdzielnia socjalna to forma przedsiębiorstwa społecznego. Tworzą ją w większości osoby zagrożone marginalizacją ze względu na bezrobocie, niepełnosprawność czy chorobę psychiczną, które mają trudności w znalezieniu pracy. Praca w spółdzielniach socjalnych daje im szansę na aktywizację społeczną i zawodową, integrację, podniesienie swoich kwalifikacji.

W spółdzielni socjalnej obowiązuje tu kolektywny sposób podejmowania decyzji, a każdy członek, niezależnie od wielkości udziału w spółdzielni, dysponuje w tym procesie jednym głosem. Członkowie spółdzielni są w pełni odpowiedzialni za sprawy przedsiębiorstwa, uczą się samodzielności i długofalowego planowania. Sami dbają o finanse, zarządzają własną działalnością, wyznaczają kierunki rozwoju.

Więcej informacji na temat spółdzielni socjalnych znajdą Państwo w "Zasadach  przyznawania środków na podjęcie działalności na zasadach spółdzielni socjalnych".

Strona dodana przez: adm (2012-10-19 12:03:22)
Zredagowana przez: Daniel Cielecki (2014-07-07 10:52:41)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-jawor.pl/strona/jednorazowe-srodki-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej-na-zasadach-spoldzielni-socjalnych/180