Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Stypendium z tytułu dofinansowania do studiów podyplomowych
Statystyki graficzne

Stypendium z tytułu dofinansowania do studiów podyplomowych

Bezrobotnemu, któremu starosta przyznał dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych, za okres uczestnictwa  w zajęciach przewidzianych programem studiów przysługuje stypendium w wysokości 20% zasiłku.

Uczestnikowi studiów podyplomowych, który w trakcie ich odbywania podjął zatrudnienie, inna pracę zarobkową lub  działalność   gospodarczą, nie zawiesza się wypłaty stypendium, do planowanego terminu ukończenia tych studiów.

Finansowanie kosztów studiów podyplomowych

Na wniosek bezrobotnego lub poszukującego pracy możliwe jest sfinansowanie ze środków Funduszu Pracy kosztów studiów podyplomowych należne organizatorowi studiów, do wysokości 100%, jednak nie więcej niż 300% przeciętnego wynagrodzenia.

Szcegóły dofinansowania regulują poniższe Zasady finansowania z Funduszu Pracy kosztów studiów podyplomowych

 

Szczegółowe informacje

Informacji na temat uslugi rynku pracy udziela Doradca Klienta - pok.1 /parter Centrum Aktywizacji Zawodowej/ w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaworze, ul. Strzegomska 7

Kontakt telefoniczny: 76 729 11 01

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:54:45)
Zredagowana przez: Katarzyna Piwczyńska Pisula (2015-12-18 14:10:58)

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF zasady finansowania kosztow studiow podyplomowych 2014 r 2014-01-29 242.66kB POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-jawor.pl/strona/stypendium-z-tytulu-dofinansowania-do-studiow-podyplomowych/86