Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Zasady i terminarz wypłacania świadczeń
Statystyki graficzne

Zasady i terminarz wypłacania świadczeń

Formy wypłacania świadczeń

Świadczenia dla osób bezrobotnych są wypłacane w dwóch formach:

  • Przelew na rachunek bankowy,dokonywany do 14-go dnia każdego miesiąca

  • Odbiór osobisty, w wyznaczonych wcześniej terminach przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze, odbywa się w kasie Banku Spółdzielczego w Jaworze, przy ul. Wrocławskiej 2 w godzinach obsługi interesantów tj. Poniedziałek - Piątek od godz. 830 do godz. 1430  Wtorek od godz. 930 do godz. 1530

W przypadku niepobrania świadczenia w kasie Banku Spółdzielczego w wyznaczonym terminie należy uzgodnić dodatkowy termin wypłaty w Powiatowym Urzędzie Pracy  w Jaworze  przy ul. Piłsudskiego nr 10 (wejście od podwórka), pok. nr 103 (III piętro)

Zasiłki i inne świadczenia nie pobrane w terminie przedawniają się z upływem 6 miesięcy od dnia postawienia ich po raz pierwszy do dyspozycji.

 

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:56:01)
Zredagowana przez: Daniel Cielecki (2014-08-05 11:10:14)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-jawor.pl/strona/zasady-i-terminarz-wyplacania-swiadczen/89